Zakłady bukmacherskie – jakie sporty najlepiej obstawiać?

Poker zasady gry

Nie masz pojęcia, jak podejść do tego tematu? Zależy Ci na wygranych w firmach bukmacherskich? Co jest oferowane na co dzień przez najlepszych bukmacherów? Jakie zakłady mogą być typowane przez internet? Na jakie sporty postawić? Czym się kierować, by podejmować jedynie słuszne decyzje w tym temacie?

co najlepiej obstawiać u bukmachera
Zakłady bukmacherskie – jakie sporty najlepiej obstawiać?

Oferta bukmacherów jest zazwyczaj bardzo bogata

Jeśli chodzi o skalę oferty, to tak naprawdę jest ona w zdecydowanej większości przypadków bogata. Nowoczesne firmy bukmacherskie zdają sobie sprawę z tego, że jest to jeden z czynników, który zatrzymuje obecnych oraz może przyciągnąć nowych Klientów. Z tego względu coraz więcej osób cieszy się z tego, że ogólnie oferta jest bardzo urozmaicona. Na co można się konkretnie zdecydować? Tak naprawdę, jeśli chodzi o wydarzenia sportowe, to możesz swobodnie typować wszystkie dyscypliny. W końcu do Twojej dyspozycji są nie tylko najbardziej popularne sporty.

Co jeszcze jest zatem oferowane przez profesjonalne, idące z duchem czasu, firmy bukmacherskie? Nie ma przeszkód, by typować także dyscypliny, które są generalnie mało popularne. Na tym właśnie polega urozmaicenie oferty. Aby każdy, zainteresowany zakładami bukmacherskimi, znalazł coś wyłącznie dla siebie. Co można zatem grać? Są to m.in. takie sporty, jak darts, rugby, siatkówka plażowa, piłka nożna plażowa, tenis stołowy itd. Co jeszcze oprócz tego znajduje się w ofercie firm bukmacherskich z prawdziwego zdarzenia? Warto w tym miejscu wspomnieć, że każdemu z tych podmiotów zależy ogólnie na tym, aby posiadać jak najwięcej Klientów. By było to możliwe, oferta musi być szeroka. Stąd nie powinno być żadnego zdziwienia, że możesz swobodnie obstawiać także np. wydarzenia ze świata rozrywki.

Darmowe 29 PLN bez depozytu w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Co jeszcze jest opłacalnego dla graczy do typowania? Z całą pewnością są to wydarzenia polityczne, które potrafią przynieść graczom spore zyski. Jeśli jesteś zainteresowany tym zagadnieniem, to wiedz, że do wyboru są rozmaite zakłady (nie tylko te podstawowe) na wybory prezydenckie albo parlamentarne itp. Od niedawna także legalny poker online jest możliwy do obstawiania dzięki usługom Betgames czy TVBet.

Ile sportów typować w zakładach wzajemnych?

Fakt, że oferta firm bukmacherskich jest tak bogata i różnorodna nie oznacza, że od razu możesz decydować się na typowanie wszystkich sportów jednocześnie. Byłoby to bowiem sporym błędem. Dlaczego? Chodzi o to, w zakładach bukmacherskich, by skupić się na określonych dziedzinach. Musisz być w nich najlepszy. Jak będziesz ekspertem od typowania np. piłki nożnej, to masz spore szanse na uzyskiwanie regularnych wygranych w firmach bukmacherskich. Oczywiście, droga do tego jest daleka. Jeśli będziesz jednak skoncentrowany na jednej dziedzinie, to masz szanse regularnie podnosić kwalifikacje. A jak Twoja koncentracja będzie podzielona na wiele sportów, to trudno oczekiwać zrealizowania tego celu.

Legalny bukmacher Oferta bonusów Kod promocyjny
STS.pl 29 PLN bez depozytu Kod: BETONLINE
Superbet.pl 34 PLN freebet Kod: BETONLINE
eFortuna.pl 2230 PLN w bonusach Kod: BETONLINE
Betfan.pl 600 PLN cashback Kod: BETONLINE
eWinner.pl 110 PLN bez ryzyka Kod: BETONLINE

Nie da się być ekspertem od wszystkiego. Pamiętaj, że zawodowcy (osoby, które żyją z obstawiania zakładów sportowych) koncentrują się przeważnie tylko na jednej dziedzinie. Ma to zaś znaczenie. Wszak o wiele łatwiej jest być fachowcem od tylko jednego sportu niż od kilku, prawda? A jedynie odpowiedni poziom wiedzy daje możliwość, by wygrywać (w sposób regularny) pieniądze w firmach bukmacherskich.

Im niższa marża bukmachera, tym lepiej dla typera

Wybierając dyscypliny do grania w firmach bukmacherskich warto kierować się również i tym aspektem. Trzeba wiedzieć, że te podmioty mają swoje oddzielne polityki, co do marż. Główna zasada jest jednak wszędzie taka sama. Jeśli dane rynki są popularne, to marże mogą być relatywnie niższe. Łatwo można to zaś zaobserwować analizując ofertę firm bukmacherskich. Załóżmy, że mamy wydarzenie z popularnego rynku, gdzie szanse gospodarza i gościa oceniono na 50%. Wówczas kursy są np. takie: 1,90-1,90.

2022 kod promocyjny na bonus sts
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

W tym samym bukmacherze notowania na rynki cieszące się sporo mniejszym zainteresowaniem nie prezentują się już tak okazale. Np. tego typu kursy mogą wynosić 1,80-1,80. Bez trudu można dostrzec, gdzie marża jest większa. Warto zatem wybierać takie dyscypliny, które zasadniczo są popularne. Na takie rynki są niskie marże, co z kolei przekłada się na atrakcyjne warunki pod kątem kursów. A to zaś w dłuższej perspektywie ma znaczenie, jeśli chodzi o stan konta.

Jakie dyscypliny są najczęściej wybierane przez graczy?

Na które rynki, pod względem zakładów bukmacherskich, nie brakuje popytu w naszym kraju? Na pewno jest to piłka nożna. Chcesz typować ten sport? Warto ograniczyć to jeszcze bardziej. Np. wyłącznie do jednej ligi. Bardzo popularna jest w naszym kraju angielska Premier League albo hiszpańska La Liga. Futbol to sport numer jeden. Co dodatkowo cieszy się sporym zainteresowaniem? To na pewno, szczególnie w okresie zimowym, skoki narciarskie. Szczególnie że nasi zawodnicy już od wielu lat osiągają bardzo dobre wyniki. Kiedyś był to Adam Małysz, teraz na obiektach królują Kamil Stoch, Piotr Żyła, czy Dawid Kubacki.

Poza tym popularnymi sportami w naszym kraju są siatkówka, snooker i tenis ziemny. Także dlatego, że w tych dyscyplinach nasi sportowcy odnoszą sukcesy. W końcu siatkarze są mistrzami Świata. Z kolei Iga Światek świetnie radzi sobie na tenisowych arenach. Jeśli wybierzesz którąś z tych dyscyplin, to możesz liczyć na dość niskie marże i zarazem atrakcyjne kursy.

Author: editor

Leave a Reply

Your email address will not be published.